Aktualności

Podróż Spełnionych Fantazji Veronici i Julii do Włoch

W upalną czerwcową niedzielę rozpoczęła się magiczna podróż marzeń Veronici i Julii do Włoch. Właściwie, to już dzień wcześniej, kiedy Veronica pomknęła Pendolino z Krakowa do Warszawy, a Julia samolotem z Goleniowa. Dziewczynki mają skończone 13 lat. Obie zmagają się z ciężkimi, przewlekłymi chorobam.

Więcej

Malo Design wspiera nasze działania

Nowy miesiąc zaczyna się bardzo dobrze! Miło nam poinformować, że swojego wsparcia udzieliła nam firma https://malodesign.pl/ - dziękujemy!

Więcej

Wieczór Filmowy z Fantazją – 19 czerwca 2018

W połowie czerwca Raiffeisen Polbank już po raz kolejny postanowił zrobić dzieciom niesamowitą niespodziankę. Podopieczni Fundacji Dziecięca Fantazja oraz inne chore i niepełnosprawne maluchy wraz z rodzinami zostali zaproszeni na niezapomniany wieczór filmowy.

Więcej

Relacja z Wieczoru Marzeń w warszawskim ZOO

W piątek, 8 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Fundacja Dziecięca Fantazja wspólnie z Warszawskim Ogrodem Zoologicznym zorganizowała już po raz czternasty „Wieczór Marzeń” dla 300 ciężko chorych dzieci i ich rodzin. Z każdym rokiem impreza cieszy się coraz większą popularnością, a młodych gości z najodleglejszych zakątków Polski wciąż przybywa!

Więcej

Archiwum aktualności
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK