Aktualności

Relacja z Wieczoru Marzeń w ZOO

W piątek, 8 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Fundacja Dziecięca Fantazja wspólnie z Warszawskim Ogrodem Zoologicznym zorganizowała już po raz czternasty „Wieczór Marzeń” dla 300 ciężko chorych dzieci i ich rodzin. Z każdym rokiem impreza cieszy się coraz większą popularnością, a młodych gości z najodleglejszych zakątków Polski wciąż przybywa!

Więcej

Pokaz filmowy Wyszczekani - Show Dogs

Wspólnie z Raiffeisen Polbank zapraszamy nasze Dzieci i podopiecznych zaprzyjaźnionych fundacji i stowarzyszeń na darmowy pokaz filmu Wyszczekani - Show Dogs, który odbędzie się za tydzień, we wtorek 19 czerwca w Cinema City w centrum handlowym Promenada, w Warszawie, o godzinie 18.30. Oferujemy tradycyjnie upominek i poczęstunek.

Więcej

Dzień Dziecka - Wieczór Marzeń w warszawskim ZOO

Już bardzo niedługo, 8 czerwca 2018, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Wieczór Marzeń w ZOO, impreza dla 300 chorych dzieci i ich rodzin.

Więcej

RODO w Fundacji Dziecięca Fantazja

Od 25 maja 2018 r. obowiązuje  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

Więcej

Archiwum aktualności
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK