Dziecięce fantazje

SAM 0802
Imię dziecka:
Mateusz
Wiek:
17
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

mukowiscydoza

Mateusz od urodzenia choruje na genetyczną chorobę – mukowiscydozę. Od jesieni zeszłego roku nastąpiło znaczne pogorszenie zdrowia. Chłopiec wymaga częstych hospitalizacji, podczas których poddawany jest zabiegom gastrologicznym z ogumkowaniem żylaków. Niestety choroba postępuje i chłopiec jest w coraz poważniejszym stanie. Ze względu na swój stan zdrowia nie może chodzić do szkoły. Ma nauczanie indywidualne. Mimo to Mateusz kocha szkołę. Często bierze udział w różnego rodzaju konkursach. 

Konsola Xbox 360

Chłopiec jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej. Marzy o Xboxie 360 z sensorem ruchu i grą Fifa, co pozwoli mu poczuć się jak prawdziwy zawodnik na boisku. 

Nawilżacz powietrza

Mateusz nie może wychodzić często na świeże powietrze i aby lepiej czuć się w domu marzy o nawilżaczu powietrza, który je oczyści i sprawi, ze będzie mu się łatwiej oddychało.

Telefon dotykowy FANTAZJA SPEŁNIONA

Mateusz przez swoją chorobę często przebywa w szpitalu, a dodatkowo uczy się w domu, przez co nie ma codziennego kontaktu ze swoimi kolegami z klasy. Dlatego marzy o dotykowym telefonie, który umożliwi mu kontakt z rówieśnikami

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK