Marzenie

1
Imię dziecka:
Renata
Wiek:
11
Województwo:
małopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

18 kwietnia 2013 o godz. 11.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Limanowej pięcioro chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem i powitaniem przybyłych gości przez Pana Tadeusza Wątrobę, Wiceprezesa Zarządu. Następnie, po wspólnych zdjęciach, odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie jedenastoletniej Renaty, która choruje na  artrogrypozę - wrodzone, wielostawowe przykurcze kończyn dolnych i górnych. Wyraźnie widoczne zwyrodnienia wszystkich stawów oraz zanik masy mięśniowej spowodowały niemal całkowity brak możliwości prawidłowego funkcjonowania. Pomimo codziennej, wielogodzinnej rehabilitacji Renatka nie porusza się samodzielnie. Największym jej marzeniem był laptop. Na widok wymarzonego sprzętu dziewczynka nie starała się nawet ukryć ogromnej radości. Renatka otrzymała także gry, m.in. ulubione Simsy i lalkę interaktywną, którą natychmiast mocno do siebie przytuliła.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku. Rozdawania prezentów dopełnił pyszny słodki poczęstunek. To były miłe chwile, żeby porozmawiać i lepiej się poznać. To był szczęśliwy moment dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Renaty dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej.

Hotelowi Perła Południa z miejscowości Rytro dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0024.JPG
  • DSC 0071.JPG
  • DSC 0076.JPG
  • DSC 0077.JPG
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK