Marzenie

Witaj - APEL O POMOC! Pawel Przyborowski jest chory na mukowiscydoze. Kazdy najmniejszy gest to szansa na dluzsze zycie. Nie badz obojetny!
Imię dziecka:
Paweł
Wiek:
12
Województwo:
kujawsko-pomorskie

Klocki LEGO FANTAZJA SPEŁNIONA

W dniach 15 – 21 czerwca 2014 Fundacja Dziecięca Fantazja zorganizowała wyjazd dla dwóch Podopiecznych z rodzinami do Legolandu w Billund w Danii. Wielką pasją obydwu chłopców są klocki Lego. Łukasz i Paweł, na co dzień walczą z nieuleczalnymi, ciężkimi chorobami. Dzięki wsparciu wyjątkowych ludzi nasi podopieczni przeżyli cudowne, beztroskie kilka dni w wymarzonej krainie LEGOLAND, dzięki czemu choć na chwilę zapomnieli o codziennych zmaganiach, walce o każdy dzień życia. Wspomnienia z wyjazdu zostaną z chłopcami i z ich rodzicami na zawsze.
Niewiarygodne prawdziwe budowle wykonane z klocków LEGO, ze wszystkimi detalami, wojna piracka, dom strachów, kolejki pędzące z zawrotną prędkością, rollercoastery i całe mnóstwo innych atrakcji – to zajmowało chłopców w Legolandzie. Chłopcy odwiedzili kino 4D, akwarium z rekinami, zdobyli prawa jazdy w miasteczku drogowym, brali udział w zawodach strażackich i odwiedzili ZOO. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć i zakupów.

Kilka miesięcy później spełniło się jeszcze jedno marzenie Pawła. Chłopiec dostał 5 zestawów klocków Lego Star Wars oraz keyboard ze statywem.

Z całego serca dziękujemy osobom, które wysłały charytatywny SMS na nr 7272 na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, a także prywatnym sponsorom za ufundowanie wyjazdu, ubezpieczenia, prowiantu, paliwa oraz książek, gier, upominków i zabawek, a także  5 zestawów klocków Lego Star Wars oraz keyboardu ze statywem.


 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK