Marzenie

Zdjecie0542
Imię dziecka:
Dawid
Wiek:
9
Województwo:
świętokrzyskie

Zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

3-letni Dawidek ze Starachowic zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Chłopiec zaraz po Świętach otrzymał dużo wymarzonych zabawek. Chłopczyk jest wielkim fanem traktorów i wszelkich pojazdów. W tym roku Nowy Rok był dla niego była bardzo hojny.

Dawidek dostał kilka zestawów klocków, wymarzone traktorki, zestawy samochodzików, wspaniały tor Hot Wheels, zestaw ciastoliny. A przede wszystkim niesamowity samochód, który mówi i kręci na podłodze fikołki.

Wśród zabawek znalazł się również zdalnie starowany samochód podarowany dla Dawidka przez Kasię Cichopek. Kasia, która od dawna wspiera naszą fundację, obchodząc urodziny poprosiła swoich gości, żeby zamiast dla niej prezenty, przynosili prezenty dla naszych podopiecznych, które przeznaczyła na bożonarodzeniowe i noworoczne niespodzianki.  Zabawki od Kasi Cichopek są super niespodzianką dla naszych podopiecznych.

Mama Dawida poprosiła, żeby dodać podziękowanie w ich imieniu dla wszystkich ludzi ze Starachowic, którzy wzięli udział w akcji zbiórki krwi dla Dawidka. Był moment, że było jej za mało, a akcja i udział tylu osób o dobrym sercu uratowało mu życie.

Marzenie Dawida zostało spełnione dzięki mecenasowi fundacji Towarzystwu Ubezpieczeń HDI Asekuracja S.A. Dziękujemy z całego serca!

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0182.JPG
  • DSC 0199.JPG
  • DSC 0202.JPG
  • DSC 0205.JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK