Marzenie

KK
Imię dziecka:
Klaudia
Wiek:
12
Województwo:
wielkopolskie

Łóżko wielofunkcyjne FANTAZJA SPEŁNIONA

11-letnia Klaudia z Kostrzyna, podobnie jak jej starsza siostra, cierpi na  niezwykle rzadką, nieuleczalną chorobę genetyczną, tzw. „wrodzony obrzęk naczynioruchowy”.  Dziewczynki zdiagnozowano dopiero po wielu latach – po niezliczonej ilości badań, konsultacji i nieskutecznych prób leczenia. Schorzenie charakteryzuje się występowaniem nagłych obrzęków różnych narządów i obszarów ciała. Może być niezwykle groźne dla życia, gdy obrzęk zlokalizuje się w gardle czy krtani, powodując zamknięcie dróg oddechowych. Praktycznie w każdym tygodniu któraś z dziewczynek ląduje w szpitalu, gdzie trzeba im dożylnie podać bardzo kosztowny lek. Niestety nie ma leczenia przyczynowego tej choroby.

Klaudia od jakiegoś czasu szykuje swój mały, przytulny kącik i marzyła, aby stanęło w nim białe łóżko z baldachimem oraz regałem na książki i różne drobiazgi.

Fantazja dziewczynki spełniła się w lutym tego roku. Łóżko było jak ze snów! 11-latka wprost nie mogła się nim nacieszyć, bo było dokładnie takie, jak sobie wymarzyła – ogromne, białe, z baldachimem, regałami i podnoszonym stelażem oraz oczywiście z najwygodniejszym materacem. Nowe, piękne łóżko dodało wiele uroku kącikowi Klaudii. Nie tylko wspaniale się w nim śpi, ale dzięki półkom można mieć wszystko, co potrzebne, w zasięgu ręki. Dziewczynka czuję się w nim jak księżniczka!

Za realizację fantazji Klaudii z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom z portalu Siepomaga.pl.

Galeria

  • Klaudia.JPG
  • Klaudia1.JPG
  • Klaudia2.JPG
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK