Marzenie

Ko
Imię dziecka:
Karolina
Wiek:
16
Województwo:
małopolskie

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Choroba 16-letniej Karoliny z Osielca dała o sobie znać latem 2015 roku w postaci olbrzymich siniaków i wylewów podskórnych. Wyniki morfologii wskazywały na bardzo niski poziom płytek krwi, ale zanim postawiono ostateczną diagnozę, minęło kilka miesięcy. W końcu okazało się, że dziewczynka cierpi na ostrą anemię aplastyczną, charakteryzującą się niewydolnością szpiku kostnego i obniżoną wartością wszystkich komórek krwi. Przez pół roku nastolatka musiała przebywać w izolatce, aż w czerwcu 2016 roku przeprowadzono przeszczep szpiku kostnego. Niestety stan chorej cały czas jest niestabilny, a do tego dochodzi dramatycznie niska odporność. Karolina choć na to nie wygląda, cały czas walczy o zdrowie i życie!

Nastolatka od jakiegoś czasu bardzo marzyła o rowerze crossowym, który ma jednocześnie zalety komfortowego roweru szosowego i wytrzymałego roweru górskiego.

Marzenie naszej podopiecznej spełniło się wraz z nadejściem tegorocznej wiosny. To był idealny moment na taki prezent i Karolina nie posiadała się ze szczęścia. Rower był dokładnie taki jak sobie wyśniła, biało-niebieski, z najnowszej serii. Do głównej niespodzianki dołączone były potrzebne akcesoria kolarskie typu: błotniki, oświetlenie, zapięcie. Dziewczyna praktycznie od razu musiała wypróbować swój nowy sprzęt i przyznała, że sprawdza się wyśmienicie. Od tamtej pory niemal codziennie na nim jeździ, z szerokim uśmiechem na twarzy!

Za spełnienie największej fantazji naszej podopiecznej z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom z portalu Siepomaga.pl

Galeria

  • Karolina1.JPG
  • Karolina2.JPG
  • Karolina3.JPG
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK