Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Dominika
Wiek:
21
Województwo:
kujawsko-pomorskie

Spotkanie z Dodą oraz gry komputerowe FANTAZJA SPEŁNIONA

Kinga z Darłówka w woj. pomorskim ma 10 lat i choruje na mukowiscydozę, a 14-letnia Dominika z Torunia zmaga się z zanikiem mięśni. Obie dziewczynki marzyły o wyjeździe do Disneylandu na Florydzie. Kinga marzyła również posiadaniu gier planszowych, które uwielbia, natomiast Dominika zawsze chciała poznać DODĘ, otrzymać jej płytę z autografem i gry komputerowe o modzie i The Simms.

„Małe marzenia” Kingi i Dominiki spełniły się podczas koncertu charytatywnego inaugurującego trasę koncertową „Gramy z Fantazją 2011”. Był to koncert z udziałem DOD-y. Opiekunkami dziewczynek na scenie była Gabrysia Pietrucha.

Dziewczynki pojechały na Florydę jeszcze w czasie trwania naszej trasy koncertowej, a relację ze spełnienia tego marzenia mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce „Spełnione Fantazje”.

Sponsorem marzenia Kingi jest Fundacja Warty i Kredyt Banku „Razem możemy więcej” i sam Kredyt Bank S.A., którzy w całości pokryli koszty związane z jej wyjazdem.

Sponsorem marzenia Dominiki o wyjeździe do Disneylandu są osoby prywatne i firmy, a gry komputerowe i płyty ufundowało dla niej Przedszkole Baby City, które jest członkiem Rady Przyjaciół Fundacji. Dziękujemy również hotelowi Radisson za ufundowanie noclegu dla Dominiki wraz z malutką siostrą i mamą. Dziękujemy też Dodzie, która mimo zmęczenia po koncercie znalazła w sobie siły i z uśmiechem pozowała do zdjęć z Dominiką, podpisała jej nową płytę i odpowiedziała na wszystkie pytania.

Galeria

  • 2
  • 4
  • 8
  • 9
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK