Marzenie

Fu.JPG
Imię dziecka:
Angelika
Wiek:
21
Województwo:
łódzkie

Telefon komórkowy FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letnia Angelika z Łodzi od urodzenia zmaga się z mukowiscydozą. Dziewczynka marzyła o telewizorze i nowym telefonie komórkowym. Wczesnym rankiem pewnego marcowego dnia zapukaliśmy do drzwi Angeliki razem towarzyszącymi nam wolontariuszami z Kanady.

Nasza Podopieczna specjalnie na tę okazję zaprosiła swoją kuzynkę, aby pomogła rozpakować prezenty. Wymarzony telewizor i telefon komórkowy od razu znalazły swoje wcześniej już przygotowane miejsce, wolontariusze pomogli jej ustawić i podłączyć nowy sprzęt, a Angelika z radością na swoje prezenty cały czas spoglądała.

W czasie wizyty okazało się, że dziewczynka i jej kuzynka chodzą na zajęcia taneczne i chętnie zgodziły się pokazać nam kilka kroków i od razu podszkolić wolontariuszy. Uczniowie okazali się bardzo pojętni, ale mimo wszystko ich próby wzbudzały salwy śmiechu i sprawiły, że wizyta była naprawdę wesoła. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść w życie Angeliki tyle radości.

Zakup telefonu komórkowego był możliwy dzięki firmom i osobom indywidualnym, które zakupiły bożonarodzeniowe kartki i dokonały wpłat na spełnianie marzeń w okresie noworocznym. Wszystkim z całego serca bardzo dziękujemy!

Galeria

  • 2
  • 3
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK